CHANNEL LIST

Paketa Televizive


Radiot


IPTV

PREMIUM HD

Radio Televizioni Shqiptar (RTSH) është transmetuesi publik i Shqipërisë, Transmeton Lajme, Debat, E Hëna sportive , Festivali i kengës , dhe shumë emisone të tjera.

Radio Telivizioni i Kosoves ( RTK ), është transmetuesi publik i Kosovës, Transmeton Lajme , Emisione edukative, Humor, Debat, Target, Magazina e Së Dielës, Sport Plus, Multimedia, Cka ka shpija, si dhe shumë emisione të tjera.

Radio televizioni i Maqedonis 2(MRT2) është transmetuesi publik i Maqedonise në gjuhen Shqipe, transmeton Lajme dhe emisione edukative ne gjuhën shqipe.

Lajme, AL Pazar, Dancing with the Stars, Grand Hotel 2XL, Dritare nga Rudina Xhunga, Oktapod, 7pa5..

Televizioni Dukagjini është kanal informativ gjithëpërfshirës : Lajme, Emisione, Debat,Muzikë dhe shumë emisione tjera.

Televizioni Shqiptaro-Amerikanë me qendër në Michigan është kanal informativë për shqipetarët në Amerikë , duke transmetuar programe të larmishme dhe gjithëpërfshirëse dhe duke mbajtur mergatën në Amerikë të informuar rreth ngjarjeve që ndodhin në trojet Shqipetare.

Televizioni Shqiptaro-Amerikane i cili transmetonë muzikë shqipetare.

Rrokum Tv është televizion i pavarur, unik në përmbajtje dhe në formë, dhë rangoeht në top 5 televizionet e Kosovës. Lajme, Në Fokus, Rrokum Roll, Fort, Rrokum Sport, Jetë o Jetë, Tech, Shneta, dhe shumë emisione tjera.

Kanal informative me permbatje: Lajme, Ekonomi, Showbizz, Kulturë, Auto-tech, Lifestyle e shume emisione tjera.

TV Tema është një television gjeneralist, i cili përfshin emisione, seriale, filma, dokumentarë etj.

ÇEGRANI & MEDIA është një televizion privat DIGJITAL REGJIONAL me një natyrë të theksuar informative. Në çdo 24 orë transmentimi, ky televizion ofron programe te shumëllojshme edukativo-argëtuese, ku përfshinë një numër të madh të audiencës të grupmoshave të ndryshme.

Arta News është kanal informativë me qendër në Kosovë, me lajme në kohë reale dhe lidhje të drejtperdrejta nga tereni.

7 News Lajmet më të fundit vijnë tek ju në kohë rekord, gjatë 7 ditëve të javës.

Kanali ku jetojnë mrekullitë e dukshme dhe të padukshme të saj. Përjetoni takimet më të afërta me jetën e egër. Tring Planet është i dedikuar për të dhënë një depërtim të veçantë botës natyrore, mjedisit dhe krijesave.

Tring World kanali që të bën të jetosh botën tënde dhe ta shikosh atë nga të gjitha anët magjepëse, si është ndërtuar, si dhe bukuritë e saj të shumta.

Tring History transmeton dokumentarë mbi historinë, qytetërimet, dhe portretet e personazheve që kanë bërë epokë.

Tring Shqip transmeton të kaluarën e shqiptarëve, filma shqiptarë të kohës së vjetër duke filluar që nga ilirët e deri më sot. Ky kanal transmeton filma që flasin shqip.

Nje kanal televiziv mini-gjeneralist qe ofron Sport, Kinema, Seriale dhe Spektakle ne formatin e vecante HD.

Tring 3Plus një kanal i cili transmeton emisione të ndryshme, filma të ndryshëm, dokumentare si dhe një kanal i cili njihet për transmetimet e serialeve.

Tring Fantasy kanali i fantazive dhe çudirave që mendja juaj nuk i imagjinon.

Tring Comedy me nje larmi filmash humoristike nga paketa e mirenjohur shqiptare Tring.

Tring Max përmban filma për të rritur, filma të zhanreve të ndryshëm është kanal shumë i ndjekur nga mosha e të rinjeve dhe paraqet filma më të këndshëm për shikuesit..

Kanali Tring Life përmban filma të jetës të cilat tregojnë për jetën e aktorve të cilat tregojnë ngjarjet e tyre nëpër filmat e tyre pra ky është Tring Life.

Tring Super ka filma me pëmbajtje të bukur për shikuesit dhe përmban filma për të rritur, është në listën e kanaleve shumë të shikuara.

"Smile" është kanali ku e qeshura është kryefjala! Sketche, Stand up comedy, programe televizive shqiptare dhe të huaja me aktoret më të mirë të humorit, filma, etj

Living HD kanal i dedikuar ekskluzivisht përditshmërisë së femrave dhe meshkujve shqiptarë dhe stilit të jetesës. Në Living do të gjeni gjithcka për Kuzhinën, Moden, Bukurinë, Estetikën, Udhëtimet, etj..

Kanali Muse është hapesira e vetme televizive e dedikuar magjisë, misterit dhe fuqisë që përcjell ARTI. Një dritare ekskluzive ku bëhen të prekshme muzika klasike, baleti, piktura, skulptura dhe çdo formë arti që arrin të përkedhelë shpirtin njerëzor.

Tring Sport News është një prej kanaleve që transmeton 24 orë lajme sportive dhe transmeton ndeshjet të cilat Tring ka ekskluzivitetin e transmetimit.

Tring Sport 1 HD është kanal me tematik sportive ku mund të ndiqni magjinë e ndeshjeve live përfshirë Champions Leaguen dhe shumë evenimente të tjera.

Tring Sport 2 HD është kanal me tematik sportive ku mund të ndiqni magjinë e ndeshjeve live përfshirë Champions Leaguen dhe shumë evenimente të tjera.

Tring Sport 3 HD është kanal me tematik sportive ku mund të ndiqni magjinë e ndeshjeve live përfshirë Champions Leaguen dhe shumë evenimente të tjera.

Tring Sport 4 HD është kanal me tematik sportive ku mund të ndiqni magjinë e ndeshjeve live përfshirë Champions Leaguen dhe shumë evenimente të tjera.

Kanali per femije nga 3 - 13 vjec. Cdo dite seriale vizatimore PREMIERE dubluar ne shqip dhe zgjedhur nga ekipi professional i autoreve. Kanali sjell edhe prodhime origjinale me vlera didaktike ku ne qender jane vete vogelushet qe duan te provojne, zbulojne,dhe pse jo te rriten bashke me ne.

Tip TV është kanal i cili përmban filmat më të bukur për adoleshencën, për fëmijët dhe i cili transmeton filmat më të shikuar të zhanreve të ndryshme dhe më të kërkuar.

Sofia është kanal i preferuar i fëmijëve, këtu do të shihni kartonat për femijët tuaj.

Click TV është kanal i dedikuar muzikës shqiptare të zhandreve të ndryshme.

BBF është kanal i dedikuar vetëm për muzikën dhe të gjitha hitet shqiptare.

Folk + është kanal me përmbajtje muzikore të bukur folklorike.

Kanali RTV Islam pëmban një programacion shumë të pasur dhe të bukur të cilët flasin rreth çdo gjëje për fenë islame.

Peace TV është kanal islam i cili përmban ligjerata të shumta për të gjithë besimtarët e fesë islame me ligjërues të ndryshëm dhe të njohur.

 

Top Albania Radio

Top Gold Radio

Radio Urban FM

Radio Tirana

Dukagjini Radio

Radio Emigranti

Radio Urban FM

Radio Blue Sky

Radio Kosova

Radio NRG

Radio Club Populore

Banner

Kontaktoni


+61390169006